KMG Inseneriehituse AS hakkab ehitama Jõhvi sõjaväelinnaku hooneid ja trasse

Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus (RKIK) sõlmis ehituslepingu KMG Inseneriehituse AS-ga Jõhvi sõjaväelinnaku laohoone, hooldus-õppegaraaži, puurkaevu ja trasside ehituseks. Ehituslepingu maksumuseks oli koos käibemaksuga 4,9 miljonit eurot.

„Hanke ehituslikuks eesmärgiks on laiendada, kaasajastada ja optimeerida Jõhvi sõjaväelinnakus taristut vastavalt eesmärgipärasele väljaõppele ja tegevuskavadele. Varasemalt tegutses Jõhvi sõjaväelinnakus Viru jalaväepataljon, kuid nüüd on lisandunud linnakusse veel ka Kalevi jalaväepataljon ja tankitõrjekompanii. On selge, et seal olev praegune ja vananenud hoonestus vajab täiendusi ja kulude paremaks optimeerimiseks uuendamist,“ ütles RKIK kirde taristuportfelli juht Randel Lipp.

„RKIK on ehitusturul tuntud kui asjatundlik ning detailidele orienteeritud Tellija. Meile meeldib teha keerukaid ja erinevatest töövõttudest koosnevaid insener-tehnilisi projekte. Loodame ennast tõestada kui väärilist partnerit, kuna kaitse- ja julgeolekuvaldkonnas on see projekt meile esimene.“ märkis KMG Insenerehitus AS juhatuse liige Indrek Pappel.